PRES-CON Sp. z o.o. Producent Mieszalników Do Betonu, Palet i Stojaków do Przewozów


KONTAKT

adres Kozielice 108
74-204 KOZIELICE
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Firma PRES-CON Sp. z o.o. specjalizuje  się w produkcji konstrukcji stalowych, aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej. Jesteśmy firma polską, która wiodącym producent łyżek do koparek, producent mieszalników paszowych, mieszalnik do betonu producent, wóz do zbierania kamieni producent, stojaki do transportu szyb producent czy łyżki do koparek producent.

Doświadczenie i doskonałą znajomość branży potwierdzają liczne realizacje wykonane przez firmę PRES-CON Sp. z o.o. w całym kraju oraz za granicą.

W naszym zakładzie produkujemy m.in.:

- łyżki do ładowarek czy mieszalniki do betonu ( łyżka do mieszania betonu )

- stojaki do transportu szyb ( stojak do przewozu okien )

- maszyna do zbioru kamieni ( wóz do zbierania kamienia, maszyna do zbierania kamieni z pola )

PRES-CON Sp. z o.o. to profesjonalizm i fachowość, kompleksowa oferta, nowoczesny park maszynowy, świetne kwalifikacje, liczne grono zadowolonych Klientów oraz pasja w projektowaniu. Elastyczność firmy pozwala szybko spełniać nawet najbardziej wyszukane potrzeby i  życzenia naszych kontrahentów.       


W ofercie produkcyjnej znajdą Państwo między innymi: łyżki do koparek, mieszalniki do betonu, wózki do zbierania kamieni, palety stalowe, palety metalowe, nadbudowy samochodowe, wózki transportowe magazynowe, konstrukcje aluminiowe i ze stali nierdzewnej.

 

producent łyżek do koparek, producent mieszalników paszowych, stojaki do transportu szyb, stojak do przewozu okien, maszyna do zbierania kamieni cena, łyżka do mieszania betonu, mieszalnik do betonu producent,