PRES-CON Sp. z o.o. Producent Mieszalników Do Betonu, Palet i Stojaków do Przewozów


KONTAKT

adres Kozielice 108
74-204 KOZIELICE
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
Katalog produktów:
mieszalnik do betonu producent mieszalnik do betonu producent mieszalnik do betonu producent - produkujemy mieszalniki do betonu 400-800 l. Dzięki konstrukcji maszyny istnieje możliwość dostarczenia betonu na dużą wysokość, np. na budowie domów, mu ... (czytaj więcej)
łyżka do mieszania betonu łyżka do mieszania betonu Łyżki do koparek - specjalizujemy się jako producent łyżek do koparek wszystkich rodzajów Produkujemy łyżka do mieszania betonu, łyżki skarpowe, łyżki do kopania, łyżk ... (czytaj więcej)
maszyna do zbierania kamieni cena maszyna do zbierania kamieni cena Wóz do zbierania kamieni Maszyna do zbierania kamieni cena - to tania, szybka i skuteczna metoda zbierania kamieni nie tylko z powierzchni ale równie pod powierzchnia terenu na głębokości około 30 cm. Nasze masztny do zbierania kamien ... (czytaj więcej)
producent łyżek do koparek producent łyżek do koparek   Łyżki do koparek - specjalizujemy się jako producent łyżek do koparek wszystkich rodzajów Produkujemy łyżki ... (czytaj więcej)
łyżki do ładowarek łyżki do ładowarek PRODUCENT ŁYŻEK DO KOPAREK PRES-CON Sp. z o.o. to profesjonalizm i fachowość, kompleksowa oferta, nowoczesny park maszynowy, świetne kwalifikacje, liczne grono zadowolonych Klientów oraz pasja w projektowaniu. E ... (czytaj więcej)
producent mieszalników paszowych producent mieszalników paszowych Producent mieszalników paszowych - mieszalnik pasz sypkich służy do przygotowania mieszanek pasz treściwych, w hodowli różnych grup zwierząt. Jest konstrukcją stalową, spawaną, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Część ruchoma jest u ... (czytaj więcej)
stojaki do transportu szyb stojaki do transportu szyb Stojaki do transportu szyb Stojaki do transportu szyb – specjalizujemy się między innymi w produkcji konstrukcji stalowych, aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej. Jesteśmy producentem stojaków do transportu szyb, okien, płyt, ceramiki ... (czytaj więcej)
stojak do przewozu okien stojak do przewozu okien Stojak do przewozu okien – specjalizujemy się między innymi w produkcji konstrukcji stalowych, aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej wykorzystywanych do produkcji stojaków do transportu. Nasz wyprodukowane stojaki służą do przewozu okien, szyb, płyt, ceramiki i innych produkt&oac ... (czytaj więcej)
maszyna do zbioru kamieni maszyna do zbioru kamieni Wózy do zbierania kamieni Maszyna do zbioru kamieni - to szybka i skuteczna metoda zbierania kamieni nie tylko z powierzchni ale równie pod powierzchnia terenu na głębokości około 30 cm. Nasze masztny do zbierania kamienia są wykorzystywane ... (czytaj więcej)
maszyna do zbierania kamieni z pola maszyna do zbierania kamieni z pola Wózy do zbierania kamieni Maszyna do zbierania kamieni z pola - to szybka i skuteczna metoda zbierania kamieni nie tylko z powierzchni ale równie pod powierzchnia terenu na głębokości około 30 cm. Nasze masztny do zbierania kamienia są wykorzyst ... (czytaj więcej)